Časté dotazy

Co to je dárková karta McDonald’s, kde ji mohu získat a použít?

Dárková karta McDonald’s (dále jen „Karta“) je přednabitá opakovaně dobíjitelná karta. Kartu můžete získat ve kterékoliv provozovně McDonald’s nebo na stránkách giftcard.mcdonalds.cz současně s dobitím alespoň minimálního kreditu. Kartou následně můžete provádět platby za produkty ve všech provozovnách McDonald’s v České republice.

Proč si Kartu pořídit?

Je to prima dárek pro Vaše blízké. S Kartou nemusíte řešit, že zrovna nemáte drobné na Vašeho oblíbeného burgera, prostě platíte bezhotovostně. Na svém zákaznickém účtu budete také moci vidět předešlé útraty s vaší Kartou.

Jak a proč si mám Kartu registrovat?

Kartu si určitě nezapomeňte zaregistrovat na webových stránkách McDonald’s. Registrací získáte řadu výhod, ale hlavně v případě ztráty či krádeže budete moci Vaši Kartu zablokovat a zamezit tak vyčerpání Vašeho Kreditu. Navíc si budete moci požádat o zaslání náhradní karty, na kterou si budete moci převést kredit ze zablokované Karty (první náhradní Kartu obdržíte navíc Zdarma, případné další za poplatek 50,-Kč).

Jak lze na kartu dobít opakovaně kredit?

Kartu si můžete pohodlně dobít online bankovní platební kartou odkudkoliv na giftcard.mcdonalds.cz.

Na jakou částku si mohu svou Kartu nabít?

Kartu lze nabít libovolnou částku až do maximálního limitu karty, který je 4.000,- Kč.

Proč se musí karta zakoupená prostřednictvím stránek giftcard.mcdonalds.cz před platbou aktivovat?

Z bezpečnostních důvodů je Vám prostřednictvím stránek giftcard.mcdonalds.cz zaslána Karta na Vámi uvedenou adresu ve stavu, kdy ji nelze použít pro platbu. Je nutné ji před prvním použitím karty potvrdit převzetí karty – tím je karta aktivována a je připravena pro použití. Na Váš e-mail je Vám k Vaší kartě zaslán kód pro potvrzení doručení karty (pokud jste si pořídili více Karet, je Vám pro každou Kartu zaslán unikátní kód pro potvrzení doručení (aktivaci) a takto je potřeba potvrdit doručení u všech Vašich Karet). Po potvrzení doručení (aktivaci) Karty Vám bude zaslán Registrační kód pro registraci Vaší Karty do zákaznického webu (giftcard.mcdonalds.cz) opět na Váš email.

Jaká je doba platnosti kreditu?

Váš kredit je platný 12 měsíců od poslední aktivní transakce s Kartou (dobití/platba). Po 12 měsících bez aktivní transakce dojde k expiraci kreditu a kredit již nebudete moci využít. Na blížící se konec platnosti kreditu budete po registraci včas upozorněni emailem, abyste zvládli váš kredit spotřebovat.

Kde zjistím platnost a aktuální výši mého kreditu?

Platnost kreditu a jeho aktuální výši lze ověřit v jakékoliv provozovně McDonald’s (u obsluhy na platebním terminálu), nebo po registraci Vaší Karty také prostřednictvím webových stránek giftcard.mcdonalds.cz.

Umožňuje Karta uhradit jen část nákupu?

Ano, pokud je na kartě menší kredit než částka k placení. Nahlaste částku, kterou si přejete strhnout a zbytek doplaťte jinou formou (hotovost, platební karta, stravenka).

Nabízíte také Karty, které bychom mohli využít jako možnou formu odměny pro zaměstnance?

Ano. Navíc v případě většího počtu Karet jsme Vám schopni dodat Karty dle Vašeho specifického požadavku na design.